Veri Arşivleme Çözümleri

İş dünyasındaki BT organizasyonları aynı sorun ile uğraşmaktadır. Güçlü bir veri arşivleme yazılımı gereksinimi gerektiren verilerin aşırı büyümesi. CRM ve ERP sistemleri dahil olmak üzere, Oracle E-Business Suite, PeopleSoft, Siebel ve SAP gibi farklı iş uygulamalarında veriler birikir. Ancak bu verilerin çoğu etkin değildir. BT ekibinizin nadiren kullanılan eski sistem uygulamalardaki çok büyük miktardaki verilerin de bakımını yapması gerekebilir.

BT organizasyonlarına, farklı kurumsal iş uygulamalarındaki veri büyümesini uygun maliyetli olarak yönetilmesini sağlayan yüksek performanslı bilgi yaşam döngüsü yönetimi yazılımlarını ve donanımlarını anahtar teslim projeler ile sunmaktayız.

Veri arşivleme, veritabanı arşivleme, veri deposu arşivleme ve uygulama arşivlemeyi kağıtsız ofis projelerinizi güvenli ve kolay bir şekilde yaparak BT ekibinizin master, referans ve işlemsel verileri gerektiğinde erişime hazır hale getirmesine yardımcı oluruz. Veri Arşivleme ile, BT organizasyonları etkin olmayan verileri belirleyebilir ve bunları başka bir veritabanına ya da güvenli, yüksek oranda sıkıştırılmış değişmez bir dosyaya taşıyabiliriz.
Cinque Terre