Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Firmamız bünyesinde güvenlik konusunda en iyi hizmeti almanız adına yeni nesil güvenlik duvarı çözümleri (NGFW, VPN, SD WAN) hizmeti sunulur. Bu kapsamda işletmeleriniz ve şirketleriniz için güvenli bir tünelin oluşturulması adına hareket edilir. Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan alanında uzman ekipler ile en iyi hizmeti almanız garanti altına alınır. Sizler de sertifikalı uzmanlarımız ile güvenlik duvarı çözümleri hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Özel Ağ VPN

VPN ile oluşturulan sanal özel ağ içerisinde iki taraf arasındaki ağ trafiği gizlice dinlenmeye karşı korunur ve doğrudan ağ bağlantısına benzer şekilde çalışır. Bu kapsamda güvenli bir tünel oluşturur. Şifreleme çözümlü olması ile güvenlik duvarı oluşturulur. İnternete bağlı trafiğe izin verilmeden önce güvenlik taramasının yapılması sonucunda sisteme erişim sağlanır. VPN ile kullanım kolaylığı ve yazılım uygulamadan erişim gibi avantajlar elde edilir.

Yazılım Tabanlı Geniş Alan Ağı SD WAN

Yazılım tabanlı geniş alan ağı SD WAN yeni nesil güvenlik duvarı çözümleri (NGFW, VPN, SD WAN) arasında yer alır. Özellikle geniş bant internet, mobil ağlar ve çok protokollü etiket değiştirme bağlantıları için çok sayıda aktarım ortamı elde edilir. Ayrıca yüksek performanslı ağ bağlantısı sağlamak adına tasarlanmış bir güvenlik duvarıdır. SD WAN kullanan uygulamalara tek bir ağ borusu sağlar.

Aynı zamanda trafiğin birden çok farklı kanala taşınması söz konusu olur. Bu şekilde ihtiyaç duyulan ağ performansının alınması sağlanırken daha az kritik uygulama trafiğinin ise ağ bant genişliğini tüketmemesi söz konusu olur. Bu açılardan oldukça avantajlı güvenlik duvarı çözümleri arasında yer alır. Performans, uygulama özgü politikaları ve genel merkez ağındaki yükü azaltma gibi özellikleri ile oldukça işlevseldir.

Next Generation Firewall NGFW

NGFW ile hangi veri paketlerinin ağa gireceğine ve çıkacağına izin verilir. Bu kapsamda kurallarını uygulayan yazılımsal ağ bileşeni olarak tanımlanır. Güvenlik duvarı olarak kullanımının yanında trafiği filtreleme ve genel internet üzerinde kötü amaçlı paketlerin güvenlik riskini düşürmesini engelleme gibi amaçlar ile kullanılır.

Entegre saldırı önleme sistemleri, köprülü yönlendirilmiş modları, kimlik bilincinin oluşması ve dış zeka kaynaklarını kullanma becerisi ile diğer güvenlik duvarı çözümleri arasında öne çıkar. Ağ trafiğinde gelişmiş tehditlere karşı korunmak adına kullanılan en iyi yöntemler arasında yer alır. Bu kapsamda uygulama farkındalığı, denetim hizmetleri, farkındalık ve koruma gibi hizmetleri ile diğer güvenlik duvarlarına göre daha maliyetli olarak görülebilir.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Çözümlerinde Firmamız

Yeni nesil güvenlik duvarı çözümleri hizmetimiz ile sizlerin ihtiyaç duyduğunuz güvenlik duvarının tam anlamı ile oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda bünyemizde yer alan alanında uzman sertifikalı uzmanlarımız ile sizlerin ağ trafiğine en uygun güvenlik duvarının oluşturulması söz konusu olur. Aynı zamanda sizlerin istek ve taleplerine de dikkat edilerek hareket edilir. Bu kapsamda sizlerin bütçesine ve ihtiyacınıza uygun bir güvenlik duvarının oluşturulması mümkün kılınır. Sizler de firmamız bünyesinde yer alan yeni nesi güvenlik duvarı çözümleri (NGFW, VPN, SD WAN) için firmamıza danışabilir, ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.